Maar Daniel is niet de mol ;D
Op dit moment kunnen we dat toch alleen over Janine zeggen :POnderschat mijn helderziende gaven niet. ;)
Je naam zegt al dat je helderziende gaven afgelopen jaar niet zo goed waren xDIk heb ze dan ook pas een maand geleden gekocht.
Iets zegt me dat hij ver gaat komen. Laatste 4. En ik gun het hemKlopt! Hij wordt de verliezer ;)
Daniël was ook al heel even te zien in WIDM 5. (Doe er je voordeel mee.)
Mooi shot! ;)
Wanneer was het?
Bij het introductiefilmpje van Roeland Fernhout. Het is een fragmentje uit de serie All Stars waar ook Daniël in speelde.
Tegelijk met Ewout van dezelfde plek vertrekken en dan toch te laat in de kerk aankomen terwijl Ewout op tijd was. mmmmmm ::vergroot::
Als jij het niet weet, en jij denkt dat de ander het weet, en zo de ander meer geld kunt laten ophalen, waarom niet?::rofl::
Alleen heeft Daniël zich blijkbaar vergist in de speelwijze en de rare gedachtenkronkels van Ewout, die denkt dat er ergens een vrijstelling in zit?
Vooralsnog zie ik in Daniel geen mol. Je gaat toch niet je ongeopende enveloppen aan een ander geven als mol, lijkt mij. Je hebt ze al opengemaakt, of ben nog van plan om dat te gaan doen, of je bent van plan te laat binnen te komen... kan allemaal, maar afgeven aan een kandidaat die er vervolgens waarschijnlijk op tijd mee de kerk ik loopt? Nah. ::ohno::
Dat niet-mol Ewout ze alsnog open zou scheuren kon hij niet weten natuurlijk.
Lijkt me onwaarschijnlijk, zijn naam wordt heel vaak zo gespeld. Lijkt me een gewoon foutje.Wel een heel slordig foutje dan.
Daniel en Ewout ontmoeten elkaar in de bajes. Ewout weet waar hij heen moet. Waarom gaat Daniel niet mee? Waarom delen ze hun informatie niet? Ze hadden toch kunnen weten dat ze naar dezelfde bestemming moeten omdat ze allebij tenminste het Moroka-kaartje hadden !?! Als Daniel mee was gegaan met Ewout, dan had hij geld in de pot gebracht. Immers Ewout kwam wel op tijd aan.Hele mooie verwoording van mijn ideeën over de acties van Daniel bij de eerste opdracht. Dank daarvoor. ::ok::
In plaats van mee reizen geeft hij Ewout dus twee dichte enveloppen. Dat lijkt stom. Echter achteraf bleek dat er gekeken werd naar 5 minus het aantal geopende enveloppen door een kandidaat. Als Ewout dus niet had zitten prutsen, en de drie ongeopende enveloppen in had geleverd (1 van zichzelf en 2 van Daniel) dan had Art twee enveloppen verwijderd. Immers Ewout had vier enveloppen geopend, en kon dus sowieso slecht 100 euro verdienen.
Achteraf lijkt Daniel de held door niet te finishen maar toch zijn enveloppen via Ewout binnen te brengen.
Echter dit had nooit geresulteerd in geld in de pot. Dan had hij met Ewout mee moeten gaan.
Ergo, Daniel creeert chaos + lijkt geld te verdienen met die chaos + brengt niets in de pot.
Dat is mijn analyse van de bajes ontmoeting, en het maakt 'm alleen maar verdacht.
Nee, hij heeft 5 enveloppen geopend: 4 van zichzelf en 1 van Daniël. Toch heeft hij 1 envelop ingeleverd, terwijl iedere kandidaat met 5 enveloppen begint. Daarom werd die envelop die Ewout had ingeleverd eraf getrokken.Hij begon met 5 enveloppen van zichzelf, hij opende er daar 4 van.
Hij begon met 5 enveloppen van zichzelf, hij opende er daar 4 van.Oh.. ::schaam::
Hij heeft 2 geopende enveloppen aan Daniël gegeven in ruil voor 2 gesloten enveloppen.
Vervolgens zien we hem 2 enveloppen openen en levert ie uiteindelijk 1 envelop in.
Dus 6 enveloppen geopend, 2 te veel, anders had ie 100 euro verdiend.
maar wie krijgt dan de enveloppen. Hoe weet je als je op hetzelfde punt samen staat wie te laat gaat komen ???
Die hele actie heeft 0 nut behalve chaos creëren.
Ewout wist al waar het was dus die kreeg de enveloppen en dat verklaart waarom Daniel niet met hem mee gegaan is. Hij is expres niet naar de kerk gegaan in de hoop dat het geld van Ewout's dichte enveloppen werd meegerekend en er met zijn geopende enveloppen niks zou gebeuren.
Als dat idd het geval is kunnen we Daniel meteen afschrijven als Mol
Maar in de aflevering vraagt Art nog hoeveel enveloppen Ewout heeft geopend. Hij antwoord met: 4 van mijzelf, 1 van Daniël -> 5 enveloppen.Plus één envelop die 'gratis' was.
Omdat hij er toch één heeft ingeleverd, wat dus maakt dat hij 6 enveloppen tot zijn beschikking had, wordt die eraf getrokken.
Hoe weet Art dat er enveloppen geruild zijn ? Hij wist het vorig jaar ook van het verdwenen geld...De cameraman is niet de enige crew die meeloopt, er gaat ook nog minimaal geluid en regie mee. De regisseur heeft dat gewoon gezien en vond dat daar wat mee gedaan moest worden.
Kijkt hij life mee met alle kandidaten? ( in een regiewagen ?? )
Meldt de cameraman het ?
Weet iemand hoe dit in de regel zit ?
Plus één envelop die 'gratis' was.
Volgens mij is dit nog niet genoemd:
Daniël zegt voordat zijn scherm komt: 'Tot ziens' tegen Art (en de rest?).
Reacties zijn welkom!
Hij zegt dit rond 56:48 in de aflevering inderdaad :-X Dus Janine, Ewout en Daniël geen mol. Nog zeven te gaan :P
Daniël zegt voordat zijn scherm komt: 'Tot ziens' tegen Art (en de rest?).Zo interpreteerde ik het ook ja.
Hij zegt het op een bepaalde manier zodat het lijkt alsof hij ermee bedoelt dat hij eruit vliegt,
Wat wel zo is : des te meer mensen hier geneigd zijn Daniel na 1 aflevering al af te schrijven als mol, des te meer begin ik te denken dat het zo simpel niet gaat zijn...voor mij is hij nog steeds 1 van de hoofdverdachten.
Volgens mij is dit nog niet genoemd:
Daniël zegt voordat zijn scherm komt: 'Tot ziens' tegen Art (en de rest?).
Hij zegt het op een bepaalde manier zodat het lijkt alsof hij ermee bedoelt dat hij eruit vliegt,
maar hij kan er toch ook mee bedoelen dat hij ze toch wel weer terugziet aangezien hij De Mol is en er dus niet uit kan gaan?
Reacties zijn welkom!
Is dit Daniël die aangeeft slecht te zien?
(http://avro.nl/Images/tcm17287945_Large.jpg)
Wat denken jullie?Spoiler (klik om te tonen/verbergen)
Ik ga er van uit dat morgen Boissevain gewoon weer met een i is geschreven in de leader, en dat hij daardoor alfabetisch als tweede aan de beurt komt. Het zal een foutje zijn wat inmiddels is opgemerkt denk ik.Ik ben er eigelijk altijd soort van zonder na te denken van uitgegaan dat de productie de aflevering rond dit moment allang alle negen klaar heeft liggen en er niet meer aankomt. Of zijn er aanwijzingen dat die aanname incorrect is?
Daniel zei tegen de groep dat hij 650 had opgehaald in de enveloppen, terwijl daarvoor het bedrag van 750 was genoemd.
'Wie is de mol' de film! Met in de hoofdrol: Daniël! ;D
Wat een fantastische kandidaat! ;D ::ok::
Ik ga er van uit dat morgen Boissevain gewoon weer met een i is geschreven in de leader, en dat hij daardoor alfabetisch als tweede aan de beurt komt. Het zal een foutje zijn wat inmiddels is opgemerkt denk ik.Naam onveranderd in de leader van vandaag, zou dit dan toch iets te betekenen hebben?
+1 Geniale gozer, heerlijk die houding van hem :) Doet me een beetje denken aan Herman Brood qua uiterlijk, gedrag en manier van praten ::ok::
Deze zin is in ieder geval niet goed gespeld... ;)
Heeft iemand trouwens nog gezien of zijn naam goed was gespelt?
Heeft iemand trouwens nog gezien of zijn naam goed was gespeld?
Deze keer een (ex) junk als mol ( zie het constante gesnuif, de verschrikte blik)???? ok leuk......Zou je hier geen mensen willen beschuldigen aub ?
Laten we dat hopen...was lollig bedoeld....helemaal fout van mij....sorry...zal niet meer voorkomen.. ::schaam:: ::schaam:: ::schaam::
goed terug naar Daniël in het programma
Daniël zou wel een hele mooie mol zijn:
-kaartjes aan Ewout geven zodat hij niet verdacht is, als ze geopend worden en kan hij mooi Ewout de schuld geven
-met de lasergame persoonlijk succes halen waardoor hij niet verdacht wordt.
-Geld ophalen met de veld/quad-opdracht en dit verliezen. Vervolgens anderen (en tevens doet de redactie dit ook) beschuldigen van diefstal.
Wel heel mooi mols gespeeld. Maar dan is er die stomme Eerste Letter Hint en klopt t niet. :\'(
Daniel was mijn mol maar bij de laseropdracht hielp hij te goed mee door te zeggen op welk kanaal de porto moest. Daar was duidelijk mee gefoefeld maar dus zeker niet door Daniel.Eens. ::jaja::
Daniel = ::ohno:: mol
ALS ze geopend worden. Dat weet je niet. Voor hetzelfde geld had Ewout ze gewoon ingeleverd omdat hij de locatie wist, wat eigenlijk ook de bedoeling van Daniël was, onmols dus.
Het is helemaal niet verdacht om niet aan te komen bij de kerk, dus waarom zou je op willen vallen door zo'n rare envelopwissel te doen?
Ik schrijf hierdoor juist Daniël af als Mol. :P
Van alle kandidaten is er van elke kandidaat een individuele foto gemaakt, hier onder zie je die van Daniel. (...)Vraagje, waar kan je deze kandidatenfoto's vinden? Ik zie ze iig niet op http://avro.nl/wieisdemol/kandidaten/
Heel lastig in te schatten. Hij haalt inderdaad geld binnen (hij zegt 750, maar dit is volgens mij niet te controleren) maar toch, ik heb een gevoel dat we niet alles van die actie hebben gezien.Wie zegt dat Daniël geld voor de pot heeft bijgedragen??? Niemand heeft het hem zien inleveren i.i.g.
Vraagje, waar kan je deze kandidatenfoto's vinden? Ik zie ze iig niet op http://avro.nl/wieisdemol/kandidaten/Via avro.nl/pers, dan Beeldmateriaal en dan Wie is de Mol.
Daniël vertrouw ik niet helemaal:
"Ik twijfelde of ik wel mee moest doen aan het spel. Ik volgde het niet maar ik heb toch ja gezegd. En ik heb geen spijt"
Aldus Daniël. Maar wat zegt hij nou in de biecht?
"Zoals oud-kandidaat Horace Cohen zei: You can trust no one..." Volgt hij het dus wel?
Ik heb onomstotelijk bewijs dat Daniel NIET de mol kan zijn:
Bungeejumpen, aflevering 1:
Het spel belandt in een onmogelijke situatie als iedereen behalve de mol een vrijstelling heeft. Daniel krijgt als eerste geen vrijstelling. Als daarna iedereen een vrijstelling krijgt (wat in theorie kan), dan is Daniel de afvaller en als hij de mol is, kan dat gewoonweg niet. Om deze situatie te vermijden moet de mol óf voor de vrijstelling gaan, óf pas niet voor de vrijstelling gaan als er al een kandidaat is geweest die geen vrijstelling heeft behaald.
Conclusie: Daniel is NIET de mol.
Daniël zou wel een hele mooie mol zijn
Ehm, ...wat dacht je hiervan: iemand van de productie ziet dat Daniëls 'tegenkandidaat' de vrijstelling in het bakje 'springt wel' of het bakje 'springt niet' legt en seint daarna naar Daniël dat hij wel, danwel niet moet springen. Dit kan heel eenvoudig, bijvoorbeeld met een groen/rood gekleurd stuk papier/lapstof, petje op of af, positie van betreffende persoon op de grond, ....etc. Vul maar in.Nee dat heeft er dus totaal niets mee te maken.
Sorry, ...heb ik nu je 'bewijs omgestoten'?
Naam onveranderd in de leader van vandaag, zou dit dan toch iets te betekenen hebben?
Het was weer zo dat Daniel de afvaller (Tim, overigens zonder rood scherm...?!) een schouderklop gaf tijdens de executie. Net zoals hij in aflevering 1 bij Ewout deed...Exact de reden waarom ik helemaal 100% in de Daniel-tunnel zit.
Exact de reden waarom ik helemaal 100% in de Daniel-tunnel zit.
Toen Ewout afviel zat hij er ongeveer achter en legde even zijn hand op Ewouts schouder
Toen Joep afviel precies hetzelfde
Toen Tim afviel (of is die eigenlijk wel afgevallen?) en Daniel weg moest gaf hij Tim nog even snel een flinke schouderklop.
Op dat moment dacht ik: als Tim nu afvalt is Daniel de mol.
Et voila.
In de leader miste bij Daniel de I, toch?
De I als in I, ik? We hebben vaker zo'n gekke I-hint gehad (in serie 8, op het dak van de taxi).
Ja er miste een I in Boissevain, er stond Bossevain.
Nu in aflevering 3 stond de naam goed gespeld, echter nu klopt de alfabetische volgorde niet meer. Boissevain komt voor Borgers, Bossevain komt na Borgers. Maar Daniel zit nog steeds (goed gespeld) achter Carolien in de leader.
Daarom denk ik eigenlijk dat er gewoon een fout is gemaakt. Dat is niet onopgemerkt gebleven, dus ze hebben dat nu verbeterd, maar de volgorde van de leader kan natuurlijk niet zo eenvoudig veranderd worden. Hadden ze dat ook gedaan dan had ik er wel iets in gezien maar nu niet meer.
Ik ga ook uit van een fout hoor. De omgekeerde Soundos was immers ook een fout. Maar het is en blijft WIDM. Dus de missende 'I' zou naar het Nederlands vertaald gewoon 'ik' kunnen zijn, dus Daniel als mol.
Ik erger me een beetje aan zijn overdreven gedoe de hele tijd.
Hij denkt dat hij in een actiefilm zit of zo. ???
Anders dan vele anderen hier heb ik hem nog steeds niet doorgestreept. Hij wordt me veel te "goede kandidaterig" in beeld gebracht.
Maar hoe verklaar je dan het feit dat hij simpelweg voor de €500,- gesprongen is?
Dat hij zou moeten springen ligt wel voor de hand, qua karakter, maar hij had toch prima voor de twee jokers kunnen kiezen? Dat werd hem door Zarayda als het ware op een presenteerblaadje aangeboden. ???
(Nog even los van het eerder verdiende geld, wat door twee kandidaten opgemerkt werd).
Ik ga ook uit van een fout hoor. De omgekeerde Soundos was immers ook een fout. Maar het is en blijft WIDM. Dus de missende 'I' zou naar het Nederlands vertaald gewoon 'ik' kunnen zijn, dus Daniel als mol.
Hm, dat is ook verdacht ja! Mooi gevonden! Een typische Marc-actie. Het zou me niets verbazen als die hint weer eens onder het stof vandaan wordt gehaald! Maar molloten hebben dat binnen no-time door omdat het al eerder een hint is geweest (ook al was het dan in een Vlaamse serie). Dus om die reden lijkt het me weer niet waarschijnlijk...Dat het al eerder vertoond is doet mij ook enigszins twijfelen.
Dat het al eerder vertoond is doet mij ook enigszins twijfelen.
Maar het viel me bij Ewout al meteen op. Daarna gaf hij Joep een subtiel knijpje, toen dacht ik nog: kan toeval zijn. Toen hij Tim op de schouders sloeg dacht ik meteen: Tim gaat er uit. En ja hoor. (Tenminste, dat moeten we geloven). Kan toch geen toeval meer zijn.
Daarbij zou hij een ultieme mol zijn. Hij speelt de fanatieke kandidaat maar ondertussen doet hij gewoon hele vage dingen af en toe.
Zoals bij die portofoons tijdens het laser-spel. De portofoon werkt niet en hij weet opvallend genoeg direct dat het aan de zender 2 of 3 ligt. Zo 'helpt' hij als fanatieke kandidaat de groep, maar ondertussen heeft hij waarschijnlijk wel zelf eerst de zender veranderd.
Of bij de mine dump: eerst heel veel geld ophalen en vervolgens gewoon weer terug jatten.
OK, dus ik zit helemaal in de Daniël tunnel. ;D
Exact de reden waarom ik helemaal 100% in de Daniel-tunnel zit.
Toen Ewout afviel zat hij er ongeveer achter en legde even zijn hand op Ewouts schouder
Toen Joep afviel precies hetzelfde
Toen Tim afviel (of is die eigenlijk wel afgevallen?) en Daniel weg moest gaf hij Tim nog even snel een flinke schouderklop.
Op dat moment dacht ik: als Tim nu afvalt is Daniel de mol.
Et voila.
Niets is wat het lijkt.
Hij heeft het meeste geld verdient hoor :P
Niets is wat het lijkt.
Zelf al heeft hij geld gestolen (teminste ik neem aan dat je dat bedoeld),
dan heeft hij nog teveel geld verdient.
Noem eens een paar van zn molacties ::)
Maar het viel me bij Ewout al meteen op. Daarna gaf hij Joep een subtiel knijpje, toen dacht ik nog: kan toeval zijn. Toen hij Tim op de schouders sloeg dacht ik meteen: Tim gaat er uit. En ja hoor. (Tenminste, dat moeten we geloven). Kan toch geen toeval meer zijn.
Mogelijke acties:Dit is wél een goeie molactie, maar wel de enige molactie van hem.
- te laat komen bij de kerk (en de fout bij Ewout leggen, want ik denk dat die ruil sowieso niet geteld had)
- zijn eigen sprong fout inschatten (als mol krijg je waarschijnlijk wel te horen wat je moet doen)Niemand verkoopt zn vrijstelling, er was sowieso geen geld verdient.
- Carolien goed inschatten (als je weet dat zij expres fout inschat, kan je ervan uitgaan dat zij dat niet verkoopt. Ook al is dit risky)
- veel fouten maken bij het dictee zodat ze aan zijn blad niets hebbenDan zijn er nog altijd 8 bladen waar ze wel iets aan hebben, deze actie zou niks hebben uitgemaakt.
- geld pakken bij minedump maar (vermoedelijk) tegelijk een deel stelen. (hij wordt niet verdacht, maar tegelijkertijd is hij wel de enige die een envelop zichtbaar geopend heeft, ook was er iets mis met de 650/750)Als hij geld heeft gestolen, dan heeft hij nog altijd geld binnengebracht.
- bootopdracht ( geen duidelijke info geven, maar hier werd alles al verpest door Tim)Hij leek juist degene te zijn die het meest zn best deed om de opdracht te laten slagen.
- springen ( zelf geld kiezen om je onverdacht te maken, maar daarna ook Tania frustreren zodat zij niet springt)Hij was al niet verdacht aangezien hij het meeste geld ophaalde.
- safari (afhankelijk van de kokers is het goed/slecht om dieren te zien, opvallend is wel dat hij de kijker de hele tijd vast heeft).
Bij de eerste 2 executies was Daniel ook de eerste die de afvaller omhelsde.
Ewout wilde gelijk weglopen maar Daniel hield hem tegen en nam zo het initiatief tot afscheid nemen. Joep kreeg ook al zo'n stevige omhelzing, weer meteen van Daniel. Dat viel mij ook wel op.
Als hij geld heeft gestolen, dan heeft hij nog altijd geld binnengebracht.
Stel dat hij 750 had, maar 250 had gestolen.
Dan kan hij beter niet de aandacht wekken dat er geld gestolen is door meteen te zeggen dat hij 750 heeft binnengebracht. Hij had beter kunnen zeggen dat hij 500 heeft binnengebracht.
Het principe van follow the money lijkt een goed uitgangspunt bij molkijken, maar een mol die consequent geen geld binnenbrengt voor het oog van iedereen is in no time ontmaskerd.
Ok, ik had niet gedacht dat je met zoveel molacties zou komen, deze ga ik even ontkrachtigen :)
Dit is wél een goeie molactie, maar wel de enige molactie van hem.Niemand verkoopt zn vrijstelling, er was sowieso geen geld verdient.Dan zijn er nog altijd 8 bladen waar ze wel iets aan hebben, deze actie zou niks hebben uitgemaakt.Als hij geld heeft gestolen, dan heeft hij nog altijd geld binnengebracht.
Op de boot werd er natuurlijk alleen maar geklooit, daar zat de mol ook.
Daniel zou juist een fantastische mol zijn, omdat je hem niet/nauwelijks ziet mollen. Het moet allemaal in af. 10 blijken.
Maar nog een mogelijk molactie: de walkietalkie op een andere zender zetten bij de laseropdracht. Ik vond het opvallend dat hij meteen leek te weten dat het aan de zender lag. Vervolgens is hij de held omdat hij zegt dat-ie op zender 2 moet staan. Lekker subtiel.
Nog even afl 3 aan het terugkijken. Daniel geeft Tania en Tim heel duidelijke instructies op de boot om een foto te maken van een bordje. Dat lukt. Resultaat: -500 euro.
Vervolgens begint hij tegen Tim over "5 over 6". Lekker verwarring zaaien, goed zo...
En het meeste geld ophalen, das ook lekker mols.
Daniël is geboren in 1969. Hij was 13 in 1969.
Zware bevalling!
Goed gevonden Tweety ::ok::
Helemaal mee eens! Maar om nou oude molhints te gaan recyclen? Ik denk echt niet dat ze dat doen.Maar het is een vlaamse hint... er zijn vast niet zo heel veel kijkers die 'em kennen.
Maar het is een vlaamse hint... er zijn vast niet zo heel veel kijkers die 'em kennen.
Bij de eerste 2 schouderklopjes was de afvaller al bekend.Niet helemaal: Het schoudermoment bij Ewout is voordat hij zn rode scherm krijgt.
Bij de laatste echter wist nog niemand (behalve de mol wellicht) dat Tim naar huis ging...
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat de productie Daniel steeds expres achter de afvaller laat zitten. Daniel heeft de neiging mensen aan te raken en geeft gewoon degene die het dichtst bij is een schouderklop (en misschien wel meerdere mensen, maar dat krijgen wij niet te zien) en zo maakt de productie Daniel verdacht én krijgen wij vlak van te voren een hint over wie de afvaller is :DDaar heb ik ook nog aan gedacht, en speelt ook nog wel in mn hoofd. Aan de andere kant vind ik de schouderklop bij Tim daarvoor dan weer te 'onnatuurlijk' ofzo.
Wordt er niet elk jaar een hint gevonden van iemand die vaak naast de afvaller zit? Waarom zouden ze die dit jaar dan ineens echt uitvoeren?Omgekeerde spiegologie? We denken allemaal dat het veel te opvallend zou zijn of te voorspelbaar, maar ondertussen...
Niet helemaal: Het schoudermoment bij Ewout is voordat hij zn rode scherm krijgt.
Wij en zij wisten dus nog niet dat hij zou afvallen.
Niet helemaal: Het schoudermoment bij Ewout is voordat hij zn rode scherm krijgt.De schoudermomenten is zeker iets om in de gaten te houden... maar als Daniel al wist dat Ewout er uit ging, dan heeft hij de schok van het rode scherm wel héél goed geacteerd!
Wij en zij wisten dus nog niet dat hij zou afvallen.
De schoudermomenten is zeker iets om in de gaten te houden... maar als Daniel al wist dat Ewout er uit ging, dan kan heeft hij de schok van het rode scherm wel héél goed geacteerd!
::oink::
Geef die man een standbeeld 8);D ::ok::
Schouderklopje richting Tania deze keer!Echt? heb ik niet eens gezien!
Daniël baalde zo van: "Niemand koos mij"
Maar Tania koos hem toch in zijn voordeel?
Ja, dat snapte ik ook niet. Kennelijk was hij er niet tevreden mee dat alleen Tania hem koos en niet al eerder iemand.
Daniël spreekt vaak over die kokers..hij "ontdekt" dat het fotopapier is, waar
je later iets aan zou kunnen hebben.
Hoe dan ????
Of je die kokers later open maakt,maakt toch niet uit ??? Of zou het nog kunnen in een "donkere kamer" ,waar ze alsnog de foto's kunnen ontwikkelen.
Heeft iemand hier verstand van ??
Nou ja, niemand koos rechtstreeks voor hem. Tanja wel, maar indirect. Ik zou trouwens bij een groene kaart gekozen hebben om mijn mol veilig te stemmen. Dat vergroot de kans dat één van mijn concurrenten wegmoet. Zouden de kandidaten dat ook hebben gedaan of wilden ze gewoon de hele groep bij elkaar houden? Ze leken in ieder geval wel blij dat iedereen mocht blijven.
Hey,
Ik heb iets ontdekt.
Salomon was een zoon van 'David' in het oude testament.
1 van zijn broers heette Daniël.
Daniël is een boek uit het oude testament (waar het verhaal van Salomon ook toebehoort)
Hij werd voor een leeuwenkuil gegooid, maar overleefde door gods toedoen.
Hij had een visioen over het rijk van een koning.
één van dieren in zijn visioen was een luipaard.
Daniel betekent letterlijk: 'god is mijn rechter'.
Rechter oordeelt= Daniël kan niet beoordeeld worden want de mol ??
Dit klinkt vergezocht (en het is ook vergezocht) .
Maar de luipaard is een solitair dier. Het leeft alleen om te overleven
maar is wel een groepsdier
Daniël heeft geen verbond (als enige), staat dus alleen in de groep (f*** everybody)
maar iedereen mag hem wel in de groep (groepsdier)
(dit is iets minder vergezocht)
Hey,
Ik heb iets ontdekt.
Salomon was een zoon van 'David' in het oude testament.
1 van zijn broers heette Daniël.
Daniël is een boek uit het oude testament (waar het verhaal van Salomon ook toebehoort)
ik had een tijdje geleden had ik een foto gepost van Daniel met zijn zonnebril(met zwarte glazen) naar zich toe.. Dus dat hij "niks" kan zien.Viel wel op idd, ik dacht nog; is die man zo ijdel?
nu lijkt het in de opdracht van de foto's maken dat Daniel expres zijn zonnebril op zet voor de foto. Ik kan het niet goed zien maar als Zarayda en Paulien aan komen lopen heeft Daniel geen zonnebril op.. (ik kan het ook fout hebben)
maar wanneer de foto is gemaakt zet Daniel dus zijn bril ook weer af. verdacht??
dit fragment is trouwens rond 8:10 min
hieronder een foto
http://imageshack.us/photo/my-images/545/danielmol.png/
Ik heb aflevering 1 teruggezien en er is iets mij iets opgevallen.Bvb dat hij toen op een bankje om de hoek van de kerk zat, te wachten tot de tijd om was ;D, zou wel grappig zijn he
Van de 5 laatkomers in de kerk krijg je van 4 een beeld waar ze zijn wanneer de tijd om is.
Maar van Daniel krijg je geen beeld waar hij is als de tijd om is.
Zou daar een reden voor zijn?
Ik geef je een Tim: stap van Daniël af, al is het alleen maar omdat hij zoveel geld verdient!
Haha mooie typo! ;D
Van de 5 laatkomers in de kerk krijg je van 4 een beeld waar ze zijn wanneer de tijd om is.
Maar van Daniel krijg je geen beeld waar hij is als de tijd om is.
Zou daar een reden voor zijn?
Tja, maar als hij merkt dat er toch weinig binnenkomt, kan hij net zo goed een beetje zijn best doen
Haha, de mol brengt geld binnen omdat de rest het niet doet.
Logisch.
hij wordt niet verdacht door de kandidaten. hij wordt amper verdacht hier en andere forums.
maar hij wordt wel verdacht door patrick en edo bij moltalk vindt ik toch raar
Ik moet echter zeggen dat Daniël me ook in deze aflevering behoorlijk fanatiek bezig leek en dingen zei die de Mol niet zou zeggen, zoals het waarschuwen om de kokers dicht te houden. Ik zie er vooralsnog geen baat bij voor de Mol om dat te doen tenzij later anders blijkt.Dat is iets wat ik inderdaad ook erg 'on-Mols' vind.
Als een kandidaat hard zijn best doet en veel geld in het laatje brengt, is hij gewoon niet de Mol.En zo simpel kan het zijn! Waarom doen we nog met zn allen zo moeilijk over zoiets eenvoudigs?
Maar ... heeft hij wel zo veel geld binnengebracht?
Over die 2 kokers: kan zijn dat hij Zarayda loopt te 'fucken' in de hoop dat zij haar nieuwsgierigheid niet kan bedwingen (of denkt Daniël te pesten) en de kokers toch openmaakt.
Er is in de trailer al zichtbaar dat ze naar een doka gaan.
Maar ... heeft hij wel zo veel geld binnengebracht?Ze moeten dan zeker de foto's van het fototoestel ontwikkelen als het een analoog fototoestel is. Anders moeten ze de blanke papiertjes ontwikkelen.
Over die 2 kokers: kan zijn dat hij Zarayda loopt te 'fucken' in de hoop dat zij haar nieuwsgierigheid niet kan bedwingen (of denkt Daniël te pesten) en de kokers toch openmaakt.
Er is in de trailer al zichtbaar dat ze naar een doka gaan.
Ik zit totaal niet in een Boissevain tunnel, alleen tijdens de executie van aflevering 4 maakt Daniel tijdens 'de hug' met Paulien met zijn vingers het getal 4.Volgens mij zit zijn duim gewoon (ook uitgestrekt) onder de capuchon van Paulien.
Als we het weermollenspel (even die term overnemen) mogen geloven kan Daniël helemaal niet zo goed acteren :PEen spelletje weerwolven in real live is überhaupt lastig. Je kunt dan nog zo'n goede acteur zijn, maar als iemand meteen al het oog op jou heeft is het gauw gedaan in dit spel. En dat weet ik uit eigen weerwolven ervaring... Dit spelletje zegt wat mij betreft helemaal niks over de molkwaliteiten van Daniël (en Paulien)...
Hij viel wel heel snel door de mand als weermol (even ter onderscheid van de echte Mol-mol). Waarmee hij dus snel zijn jokers verspeelt en de kans op geld vergroot. Dat is onmols, duidelijk. Dus Daniël laat zich weer zien als niet de mol.
Ja precies. Totaal onnodig als molzijnde en als hij dit niet gedaan had, denk ik dat de 2000 euro zo op waren. Dus ik vind dat hij veel geld heeft verdiend.
Hij heeft wel de fout verbeterd.Mede op aanwijzing van de groep...
Er ging toch alleen geld af tijdens het puzzelen? Het hoefde toch niet per sé goed te zijn? Want dan heeft hij er juist voor gezorgd dat er meer geld af ging. Als het aan de rest van de groep had gelegen, was de puzzel al af.
Onderweg (tijdens het rijden) vonden ze nog een andere fout, dus hadden ze deze ook wel kunnen laten zitten..
Er ging toch alleen geld af tijdens het puzzelen? Het hoefde toch niet per sé goed te zijn? Want dan heeft hij er juist voor gezorgd dat er meer geld af ging. Als het aan de rest van de groep had gelegen, was de puzzel al af.
Onderweg (tijdens het rijden) vonden ze nog een andere fout, dus hadden ze deze ook wel kunnen laten zitten..
Hij heeft wel de fout verbeterd.
Mede op aanwijzing van de groep...
Nee dat klopt niet helemaal.
Hij heeft de fout inderdaad verbeterd maar met behulp van de groep. Hij was degene die als eerste zag dat de route niet klopte. (op 6:51 vraagt hij ook "klopt dit???".
Als hij de mol was geweest, had hij zijn mond gehouden ;)
Hoezo? Zodat ze meer geld hadden kunnen verdienen?
Als ik de mol geweest zou zijn, had ik mooi mijn mond gehouden. Dan maar een compleet verkeerde route rijden, niet voor het donker binnen zijn en de opdracht zou helemaal mislukt zijn. Dan waren ze die EUR 2.040,- ook kwijt geweest. Was i.m.o. een betere molactie geweest dan hooguit die 100 of 200 euro die met het verbeteren van de puzzel verloren zijn gegaan.
De enige kandidaat waar ik me echt aan irriteer. De hele tijd met z'n 'fucking'. ::niet-ok::. Eén keer is leuk, twee keer kan nog, maar echt de hele tijd is gewoonweg irritant en onnodig.
Ik vraag me dus af of ze de kandidaten te laat binnen zouden laten komen...
<knip>
Het enige wat je dan als Mol had kunnen doen om zo min mogelijk te verdienen is tijd rekken bij het maken van de puzzel.
De enige kandidaat waar ik me echt aan irriteer. De hele tijd met z'n 'fucking'. ::niet-ok::. Eén keer is leuk, twee keer kan nog, maar echt de hele tijd is gewoonweg irritant en onnodig.
Maar op het moment dat hij als mol ontmaskerd werd wisten ze nog niet dat ze daar 1500 euro mee konden verdienen.
Precies mijn gedachte.
Daniel is voor mij in deze aflevering weer een heel stuk verdachter geworden.
Ook bij het weerwolven spel, wat gewoon een afleidingsmanoeuvre kan zijn geweest voor een echte mol om zich te profileren als: totaal ongeschikt om de mol te zijn.
Als ik de mol geweest zou zijn, had ik mooi mijn mond gehouden. Dan maar een compleet verkeerde route rijden, niet voor het donker binnen zijn en de opdracht zou helemaal mislukt zijn. Dan waren ze die EUR 2.040,- ook kwijt geweest. Was i.m.o. een betere molactie geweest dan hooguit die 100 of 200 euro die met het verbeteren van de puzzel verloren zijn gegaan.Er waren uiteindelijk toch twee stukken die niet goed lagen? Als Mol zou ik veel aandacht besteden aan het goed krijgen van het minst belangrijke stuk. Dat betekent tijdrekken en dus verlies van geld. Ondertussen blijft het lastig om het eindpunt te vinden, omdat er in het midden een veel essentiëler stuk verkeerd ligt. Dat is wat er volgens mij gebeurde.
Er waren uiteindelijk toch twee stukken die niet goed lagen? Als Mol zou ik veel aandacht besteden aan het goed krijgen van het minst belangrijke stuk. Dat betekent tijdrekken en dus verlies van geld. Ondertussen blijft het lastig om het eindpunt te vinden, omdat er in het midden een veel essentiëler stuk verkeerd ligt. Dat is wat er volgens mij gebeurde.
Ik verdenk Daniel verder niet speciaal, maar zou dit wel een goede mollenactie vinden.
Dat middenstuk maakte volgens mij niets uit. Want ook al draaiden ze hem volledig, de route bleef daarmee hetzelfde.
ik denk van wel. bij dat stukje reden ze verkeerd. de fout die daniel goed maakte was totaal onbelangrijk.
Maar het was niet daniel die de "fout" zag, het was Paulien die er in de auto al over begon ;)
ik bedoelde voor dat ze gaan rijden bij hoek die fout lag. die was onbelangrijk de middelste stuk zorgde ervoor dat ze verkeerd reden.
toen de opdracht begon van de puzzel was het ochtend. de kans dat ze voor de donker er zijn is groot heel groot.Inderdaad. Ze zijn blijkbaar 4 uur onderweg geweest en waren toch nog voor het donker binnen (al was de zon volgens mij wel onder aan het gaan, dus ze hadden er niet een uur langer over moeten doen).
Op de eerste afbeelding zie je het middelste blok; links zoals het was, rechts mijn geknutsel.Dank voor je foto's, dat maakt het wel duidelijker.
Je ziet dat het geen enkel verschil maakt hoe dat blok ligt.
Ik heb redelijk wat gelezen op het forum maar heb nog geen gereden route gezien. Staat die ergens?Zo ver ik weet niet. Ik heb moeite om een link te leggen tussen de puzzel en de werkelijke kaart van het gebied. Ik denk eerlijk gezegd dat de perkeerplaats niet het daadwerkelijk startpunt van de route is (
Ik dacht opeens: misschien lag dat blok helemaal niet verkeerd. Zo'n 'rare kniek' zit nl. in hetzelfde blok nog een keer, dus die 'knieken' komen wel degelijk vaker voor.
Bovendien is de eerste bocht naar links die ze maken als ze echt rijden, precies zo'n rare kniek.
(...)r als je iets gespiegeld filmt, dan zou toch dat hele shot gespiegeld moeten zijn en niet alleen toevallig de puzzelblokken in de aanhanger? ???Zal wel gespiegeld zijn in de montage, ik heb nog nooit die functie op een professionele camera gezien.
Maar toch vreemd. Dan zeggen ze dus 'we gaan hier linksaf' terwijl ze rechtsaf slaan. Of het beeld hoort niet bij het geluid van dat moment. Moesten ze een shot hebben dat ze linkaf sloegen, en hebben toen maar een spiegelbeeld gebruikt. Wel vreemd...
Zo zit ik er ook al naar te kijken. Het is het moment waarop Kees dacht ik zegt "we gaan nu links af", je ziet de auto naar links draaien en daarna van bovenaf. Gespiegeld. Why?? Waarom moet juist dat shot dan gespiegeld gemonteerd worden?Waarschijnlijk omdat er niet van iedere straathoek een topshot bestaat. En als je goede beelden hebt waarin kandidaten zeggen dat ze linksaf gaan, maar je hebt alleen shots van auto's die rechtsaf gaan, tja, dan moet je dat toch ergens aanpassen. En dit is de makkelijkst optie.
Net als Tania is Daniël na aflevering 5 op basis van geld wel voorzichtig door te strepen als Mol.Dit kan je ook zien als molactie: a. hij vermoed dat nieuwsgierige Ewout ook zijn enveloppen zal openmaken; b. hij weet dat je bij 5 geopende enveloppen niets meer bijdraagt aan de pot (ondanks dat je misschien nog dichte enveloppen over hebt); c. Ewout weet de eindbestemming, maar toch gaat hij niet met hem mee.
- Daniël ruilt twee van zijn gesloten enveloppen met twee geopende enveloppen van Ewout die zegt te weten waar hij moet zijn. Had Ewout deze enveloppen gesloten ingeleverd, dan leverden ze
200100 euro voor de pot op. (Maar Ewout opent een envelop en Daniël komt zelf niet aan.)
Dat geld uit zijn enveloppen zit nog steeds in zijn broekzak.
- Daniël haalt bij het spel met de jagers 2 enveloppen binnen met (volgens Daniël) in totaal 750 euro. (Maar er lijkt ook geld gestolen te zijn.)
Dit is inderdaad een vreemde actie als je de mol zou zijn. Enige verklaring: hij denkt dat degene beneden die de vlakken indeelt niet de waarheid spreekt en kiest voor een ander vak.
- Daniël springt in het vak dat 500 euro voor de pot oplevert. Hij kiest als makkelijkste vak (midden) voor Tania de 500 euro. (Maar Tania springt niet.)
Geld verdienen was hier niet te voorkomen. Wel maakt hij van 'vacht' > 'fucked', verstaat hij de woorden 'grutjes' en 'verlijfrentekapitaalverzekering' goed, maar maakt hij er toch het niet bestaande 'gutjes' van en 'lijfrenteverzekering'.
- Op de touwbrug verdient Daniël 225 euro. (Net als Carolien en Tim.)
Dit leek inderdaad niet zo slim.
- Bij het weerwolven doet Mol Daniël zo opzichtig "anders" dat hij bij de eerste stemming al wordt uitgeschakeld. Hierdoor wordt de kans op het verdienen van 1500 euro vergroot.
Is m.i. nog niet uit te sluiten op basis van binnengebracht geld. Toch daalt hij op mijn verdachte lijstje door de sprong van de rots en zijn niet-molgedrag bij alle opdrachten van aflevering 5.
- (Daniël vindt twee stukjes tin. 200 euro waard. Maar in vergelijking met de anderen is dit niet veel, dus hoort dit ook niet echt in dit rijtje thuis.)
Ik moet zeggen: wel veel "maren". Is ie toch nog niet helemaal uit te sluiten! 8)
Ik moet zeggen: wel veel "maren". Is ie toch nog niet helemaal uit te sluiten! 8)Het is precies vanwege die 'maren' dat ik hem niet uit durf te sluiten. En dat ik echt hoop dat hij de mol is. Hij speelt de fanatieke kandidaat, 'maar'..... ;)
Daniel is geniaal. Ik heb zelden een kandidaat meer zien genieten van het spel dan hij. Hoop dat hij de finaforumle haalt in tegenstelling tot vele anderen hier.
Daniel is geniaal. Ik heb zelden een kandidaat meer zien genieten van het spel dan hij. Hoop dat hij de finale haalt in tegenstelling tot vele anderen hier.Ben het ook helemaal met je eens. Heb ook een beetje moeten wennen aan hem, maar ik vind hem super! Geniet van het spel en daar houd ik van. ::ok::
In de kerk bij de microfoon leek het wel een rockster. ::love::
Daniel is geniaal.
En weer was er iets waanzinnig.
Volgens mij gaat hij al uit z'n dak als hij de afwas mag doen. ::rofl::
In de kerk bij de microfoon leek het wel een rockster. ::love::
Daniel is geniaal. Ik heb zelden een kandidaat meer zien genieten van het spel dan hij. Hoop dat hij de finale haalt in tegenstelling tot vele anderen hier.
Ik word wel heel erg moe van Daniël hoor.. :-\\
Ik word wel heel erg moe van Daniël hoor.. :-\\ik ook ::jaja::
Fantastische kerel, hopelijk komt hij naar de Molfandag.::jaja:: Amen!
Want de Molfandag is WAUW FANTASTISCH GEWELDIG AMAZING F*CKING VET! 8)
Iemand heeft Daniel lopen compileren (maar dan een beetje op een kanslose manier):
http://www.youtube.com/watch?v=4DKjGEzyMnQ
En nog met de nodige typfouten ook :-X ::ohno::
Iemand heeft Daniel lopen compileren (maar dan een beetje op een kanslose manier):Wow, leuk filmpje! Allemaal Daniël achterelkaar ::love::
http://www.youtube.com/watch?v=4DKjGEzyMnQ
Maarreh M-J-V Taal is zeg maar niet echt helemaal jou ding geloof ik :-X Olivant? ::rofl::Ook niet jouw ding blijkbaar. ;)
Ook niet jouw ding blijkbaar. ;):-[
Iemand heeft Daniel lopen compileren (maar dan een beetje op een kanslose manier):Hij heeft 'm verwijderd. Mooi. Misschien had hij zelf ook door hoe triest het was.
http://www.youtube.com/watch?v=4DKjGEzyMnQ
Hij zei ook ' ik wist het! ' ja de mol weet het ja...:-X
En hij heeft nu een excuus om te mollen.
Jammer, hij heeft toch wel dit seizoen gekleurd met zijn voorkomen. Wat een enthousiasme ::bravo::
Daniel had 4 blauwe stukjes, en kreeg daar meteen een gratis polo bij in dezelfde kleur?
en het was trouwens ook niet heel erg slim om op drie kandidaten te spreiden als er nog 4 mogelijkheden zijn ::).
Bij Daniel is het zo dat zijn wenkbrauwen wel degelijk reageren (op groen scherm), heel snel op en neer, vrijwel direct begeleid door een lichte beweging naar achteren (eerste vijf frames). Twee indicatoren dat zijn reactie van verbazing oprecht is. Het is alleen zo dat hij dit ook meteen probeert te controleren door zijn hoofd helemaal naar achteren te gooien en zijn gezicht zo strak mogelijk te houden. Toch nog enige twijfel dus, omdat hij het een ander ook weer snel weet te camoufleren. Overigens zie je aan hem vanaf het begin van de executie al dat hij nerveus is. Hij heeft een tic met het bewegen van zijn mond.::vergroot::
Daarnaast had ik nog een situatie die voor mij een indicatie is dat Daniël waarschijnlijk een kandidaat is. Deze is tijdens de bungee opdracht, wanneer Kees zijn twijfels uit over de gevoerde strategie. Kees zegt zoiets als "We zijn veel te lief" "Straks zitten we daar met z'n vijven omdat de rest allemaal een vrijstelling heeft". Op dat moment zie je Daniël op de achtergrond onrustig bewegen. Ook wrijft hij zijn tong tegen de binnenkant van zijn wang. Dit kan ook een indicatie zijn van onzekerheid. Onzekerheid en twijfel die je krijgt als kandidaat, omdat hij door de opmerking van Kees geconfronteerd wordt met een scenario waarin de kans groter is dat hij kan afvallen. De Mol zal hier niet nerveus van worden, die weet toch dat hij/zij tot het einde blijft.